Close menu
Close menu

Tunnistaudu

Kirjaudu

Etkö ole vielä jäsen?

Liity jäseneksi
Etusivu / Yhteystiedot

MAOL ry

Asemamiehenkatu 4
00520 Helsinki
puh. 050 436 6320 (9:00-15:00)
maol-toimisto@maol.fi
mfka@mfka.fi

Toimisto

Päivi Hyttinen
Toimistopäällikkö

Hallinto, koulutuspäivät,
ja Neljän tieteen kisat
puh. 050 584 8416
e-mail. paivi.hyttinen@maol.fi

Jasmin Välimäki
Pedagoginen kehittäjä

Pedagoginen asiantuntija, koulutukset,
yleiset asiat ja MFKA:n koepalvelut
puh. 050 587 8444
e-mail. jasmin.valimaki@maol.fi

Alli Hatva
Toimistoassistentti

Jäsenasiat ja MFKA:n asiakaspalvelu
puh. 050 339 6487
e-mail. alli.hatva@maol.fi

Hallitus

Tarja Ylivuori
Puheenjohtaja, MAOL ry

puh. 0400 187 827
e-mail. tarja.ylivuori@maol.fi

Martta Hakamies
I varapuheenjohtaja

e-mail. martta.hakamies@maol.fi

Tuula Havonen
II varapuheenjohtaja

puh. 044 746 0847
e-mail. tuula.havonen@maol.fi

Riitta Salmenoja
III varapuheenjohtaja

puh. 040 156 4878
e-mail. riitta.salmenoja@maol.fi

Teemu Hiltula
varsinainen jäsen

MFKA-Kustannus Oy:n puheenjohtaja
puh. 050 516 8555
e-mail. teemu.hiltula@maol.fi

Petra Luukko
Varsinainen jäsen

e-mail. petra.luukko@maol.fi

Anu Penttilä
Varsinainen jäsen

e-mail. anu.penttila@maol.fi

Jan-Anders Salenius
Varsinainen jäsen

e-mail. jan-anders.salenius@maol.fi

Hannele Rajalahti
Varsinainen jäsen

e-mail. hannele.rajalahti@maol.fi

Piia Haapsaari
Varsinainen jäsen

e-mail. piia.haapsaari@maol.fi

Tuomo Riekkinen
Varsinainen jäsen

e-mail. tuomo.riekkinen@maol.fi

Otso Huuska
Varsinainen jäsen

e-mail. otso.huuska@maol.fi

Varajäsenet

Mika Antola
Eija Issakainen
Janne Oinas
Anastasia Vlasova
Mari Kaunisto
Jorma Kärkkäinen
Tove Leuschel
Piia Pelander

Paikalliskerhojen yhteystiedot